UWAGA: 

Informujemy, że w okresie 7-29.11.2020 r. przyjmujemy wyłącznie Gości podróżujących w celach zapisanych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów  w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 1972).

 

Informacja dla Gości Schroniska podczas pandemii COVID-19


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników prosimy Państwa o stosowanie się do regulaminów i wytycznych obowiązujących w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Bydgoszczy.
· Obowiązkowe wypełnienie oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem Schroniska i dostarczenia go do recepcji drogą mailową lub osobiście.
· Do dyspozycji naszych Gości przekazujemy 56 miejsc noclegowych. Przy recepcji mogą przebywać wyłącznie osoby, które zostaną zameldowane do wspólnego pokoju.
· Obowiązkowe stosowanie maseczek ochronnych w częściach wspólnych Schroniska lub zachowanie odpowiednio dużej odległości w stosunku do innych Gości oraz Pracowników.
· Ograniczenie do minimum czasu przebywania w obszarze recepcyjnym.
· Zakaz przebywania w Schronisku osób bez meldunku.
· Obowiązkowe dezynfekowanie rąk przy każdorazowym wejściu na teren Obiektu.
· Dla wspólnego bezpieczeństwa Gości oraz Pracowników prośba o otwieranie okien znajdujących się w pokoju, przed jego opuszczeniem w dniu wymeldowania.
· Ewentualny serwis pokoju odbywa się w czasie nieobecności Gości w pokoju.
· W pomieszczeniach takich jak kuchnia samoobsługowa, prasowalnia w tym samym czasie mogą przebywać jedynie osoby zamieszkujące ten sam pokój, jednocześnie zobowiązuje się gości do sprawnego korzystania z tych pomieszczeń, celem umożliwienia innym skorzystania z tych części wspólnych. W stołówce przy tym samym stole mogą zasiąść tylko osoby zamieszkujące wspólnie pokój. Obowiązkowe stosowanie maseczek ochronnych w sali tv.

 

Dodatkowo w czasie pandemii COVID-19 należy pamiętać, że w SSM Bydgoszcz obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w Schronisku osób tam nie zakwaterowanych, z noclegu w schronisku mogą korzystać wyłącznie osoby, które podpisały oświadczenie o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem i procedurami obowiązującymi w Schronisku, na terenie Schroniska można przebywać w godzinach od 15ºº do godz. 10ºº. Pobyty poza wyznaczonymi godzinami wyłącznie za zgodą Pracownika recepcji, Schronisko nie prowadzi depozytów.